Základní škola aMateřská škola Supíkovice -

Projekt Obědy pro děti. Touax s.r.o. Škola je zapojena do projektu Společně za úspěchem z OPVK - IPo - Oblast podpory 1.1 - Výzva č. 46. Škola je zapojena do projektu Minipodniky. Škola je zapojena do projektu Sdílím, sdílíš, sdílíme. Škola je zapojena do projektu Obědy pro děti. Přejeme všem žákům krásné prázdniny plné sluníčka a velkých zážitků. Vstup do elektronické žákovské knižky. Návod pro použití EŽK. Mooooc děkujeme paní Janoškové. 1 místo a 99 bodů Dominik Niederle. Paní Petra Jati, DiS.

OVERVIEW

The site skola-supikovice.info currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have traversed zero pages within the domain skola-supikovice.info and found five websites associating themselves with skola-supikovice.info. There is three contacts and directions for skola-supikovice.info to help you contact them. The site skola-supikovice.info has been on the internet for one thousand and twenty-one weeks, twenty-six days, twenty-one hours, and forty-two minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2004

SKOLA-SUPIKOVICE.INFO TRAFFIC

The site skola-supikovice.info has seen alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for skola-supikovice.info

Traffic ranking (by month) for skola-supikovice.info

Traffic ranking by day of the week for skola-supikovice.info

SKOLA-SUPIKOVICE.INFO HISTORY

The site skola-supikovice.info was began on on December 06, 2004. As of today, it is one thousand and twenty-one weeks, twenty-six days, twenty-one hours, and forty-two minutes young.
REGISTERED
December

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

KRASOHLED, o.p.s. - úvod

Vítáme Vás na stránkách obecně prospěšné společnosti KRASOHLED, o. s, která byla založena pro podporu propagace obce Supíkovice. Širokého okolí a mikroregionu Zlatohorsko. Ale tím naše práce nekončí, naopak pokračuje. Tohoto místa a širokého okolí. Těšit se každé jaro na on line přenos z čapího hnízda. Ukázat návštěvníkům naši technickou památku Vápenku. Propagovat historii naší základní školy. Přiblížit lidem práci v kamenolomech.

WHAT DOES SKOLA-SUPIKOVICE.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-supikovice.info Mobile Screenshot of skola-supikovice.info Tablet Screenshot of skola-supikovice.info

ZS Supikovice prispevkova organizace okr.Jesenik

Supikovice 129

Supikovice, CZ, 79051

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, 11000

P.E.S. consulting, s.r.o.

Vaclavske namesti 17

Prague 1, 11000

SKOLA-SUPIKOVICE.INFO SERVER

We identified that a single root page on skola-supikovice.info took seven thousand four hundred and thirty-eight milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider skola-supikovice.info not secure.
81.2.195.64

NAME SERVERS

ns.forpsi.net
ns.forpsi.us
ns.forpsi.cz

SERVER SOFTWARE

We detected that this domain is utilizing the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_fcgid/2.3.7 os.

Základní škola aMateřská škola Supíkovice -

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site skola-supikovice.info states the following, "Škola je zapojena do projektu Společně za úspěchem z OPVK - IPo - Oblast podpory 1." I noticed that the webpage also stated " Škola je zapojena do projektu Minipodniky." They also stated " Škola je zapojena do projektu Sdílím, sdílíš, sdílíme. Škola je zapojena do projektu Obědy pro děti. Přejeme všem žákům krásné prázdniny plné sluníčka a velkých zážitků. Vstup do elektronické žákovské knižky. 1 místo a 99 bodů Dominik Niederle. Paní Petra Jati, DiS."

ANALYZE MORE DOMAINS

Škola Tance

Je tu nová spolumajitelka blogu! 1osoba v rubrice pro zlobiví.

ŠKOLA TENISU - tenisový trenér

Čeká na Vás kvalifikovaný tenisový trenér. A připraveny jsou individuální i skupinové tenisové kurzy. Chcete, aby se Vaše dítě naučilo hrát tenis? Chcete se Vy sami naučit či zdokonalit v tenise? Nebo si jen chcete zahrát tenis a nemáte s kým? TAK PŘIJĎTĚ K NÁM! Škola tenisu nabízí všechny typy tenisové výuky. Kombinované s kondičním tréninkem a dospělým kromě tenisové výuky zajístíme i sparing partnera.

Škola tesařů Monivet Škola tesařů Monivet Tajga, kurz výstavby srubů

Předcházela myšlenka, jak předávat tesařské umění tak, aby nezaniklo a dále se rozvíjelo. Nejde jen o klasickou tesařinu, ale i o umění výstavby srubů a práci s masívem. Výstavba srubů v oblasti Nižního Novgorodu. Vám přinejmenším umožní si postavit svůj vlastní srubový dům. Nebojácný pan Jan Musial absolvoval ve 62 letech školu tesařů. Sruby představují ekologický způsob bydlení, který v žádné fázi výstavby výrazně nezatěžuje přírodu a pro své obyvatele je příjemný a zdravý.

Speciální střední škola

SŠ a ZŠ DC 90, s. je soukromá škola, určena pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Tj žáky se zdravotním postižením mentálním, tělesným, zrakovým nebo sluchovým postižením, vadami řeči, souběžným postižením více vadami, autismem a vývojovými poruchami učení nebo chování.

Základná škola Trstené pri Hornáde

Základná škola Trstené pri Hornáde. Modernizácia vzdelávacieho procesu na ZŠ. Vzdelávanie učiteľov ZŠ v oblasti cudzích jazykov. Zvyšovanie kvality vzdelávania na základných a stredných školách s využitím elektronického testovania. Moderné vzdelávanie - digitálne vzdelávanie pre všeobecno-vudelávacie predmety. Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí.